Belka
Środa, 2 Października 2024   imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Sacro-biznes czyli szkolenia podczas SACROEXPO

Data publikacji: 2019-06-08, Data modyfikacji: 2019-06-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Sklepy ze dewocjonaliami to wyjątkowe miejsca, ze stałymi klientami, z charakterystycznymi okresami wzmożonej sprzedaży, jak okres kościelnych świąt, komunii i bierzmowań. - Ludzie, niezależnie od branży kupują dla emocji. Na ma gotowej recepty, jak skutecznie sprzedawać w takiej branży jak dewocjonalia. Żaden biznes nie jest też zawsze na topie. Nie warto bać się zmian, bo one rozwijają. Trzeba się cieszyć z przeciwności, które mogą być furtką do nowej jakości sprzedaży - mówił Jan Kubica, coach i specjalista technik sprzedaży na wasztatach podczas pierwszego dnia targów Sacroexpo. - Budujcie ze swoimi klientami relacje, pytajcie o potrzeby. Jeśli uda się Wam wywołać emocje w ludziach, pokazać, że ich potrzeby są dla was ważne, to jest wielka szansa, że do Was wrócą, a nawet będa polecać.  W czasie szkolenia można było usłyszeć o technikach sprzedaży, o tym, jak zachowywać się w sytuacji, kiedy klienci wracają niezadowoleni z reklamacją. Mówiono także o rabatach, o które czesto pytają kupujący... - Nie jestem zwolennikiem finansowych upustów. Ale zawsze możemy zaproponować kupującym inny rodzaj gratyfikacji za zakup. Może to być drobny upominek - mówił specjalista. - Namawiam także do obserwacji swoich klientów. Ich języka ciała. Czy na przykład są zadowoleni wychodząc ze sklepu. Warto rozważać takie detale.  KK

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,sacro-biznes-czyli-szkolenia-podczas-sacroexpo,29571.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

    Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

    Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

    Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola