Belka
Sobota, 18 Maja 2024   imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

O kierunku rozwoju marek własnych podczas Future Private Labels jesienią w Targach Kielce

Data publikacji: 2019-06-28, Data modyfikacji: 2019-06-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Marki własne w ujęciu globalnym bardzo dobrze się rozwijają. W Polsce notują stabilny wynik na poziomie całego koszyka. Według badań Nielsena, da się zauważyć ich dwutorowy rozwój. Pierwszym z nich jest poszukiwanie tańszej alternatywy produktu markowego, drugim zaś, staje się pozycja produktów dających Klientowi dodatkowe wartości. Często wartością jest dodatkowy element albo wręcz wykluczenie kluczowego składnika (np.: bez laktozy). Marki własne stały się również swojego rodzaju „oddechem” dla firm oferujących tzw. brandy B. Stałe zastępowanie ich miejsca, produktami marek własnych, niejako zmobilizowało producentów marek B, do przedstawienia ulepszonych wersji swoich produktów w koncepcie marki własnejdanej sieci handlowej. Szczególnie jest to widoczne w segmencie Non Food, gdzie poza znanymi markami, na półkach wielu sieci, znajdziemy już tylko marki własne. Kolejnym kierunkiem rozwoju staje się ich wprowadzanie marek własnych do segmentu premium. Nikogo już nie dziwi zakup krewetek tygrysich pod brandem jednej z marek własnych, a staje się już przyczynkiem do tego, że sieci z koncepcji private label, przechodzą do private brand. - Marcin Banaszkiewicz, właściciel: my logo

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,o-kierunku-rozwoju-marek-wlasnych-podczas-future-private-labels-jesienia-w-targach-kielce,29955.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

    Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

    Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

    Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola