Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PŁANTE PRAKTYKI

Data dodania: 2012-03-19
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
STUDIA NIE SĄ WIECZNE - WYKORZYSTAJ SWÓJ CZAS


Jak co roku ING Bank Śląski umożliwia studentom odbycie płatnych praktyk w Centrali Banku w Katowicach, Warszawie oraz oddziałach regionalnych banku.


Praktyka z Lwem skierowana jest do studentów od 2 do 5 roku WSZYSTKICH KIERUNKÓW STUDIÓW, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak marketing, zarządzanie, prawo, HR, IT, bankowość korporacyjna i wielu innych. Oferta jest tak bogata ponieważ odbywają się one w ponad 30 departamentach banku, z pośród których sam wybierasz najbardziej odpowiedni dział dla siebie aplikując na konkretną praktykę spośród proponowanych obszarów. W tej edycji przewidzianych jest w sumie aż 50 miejsc dla praktykantów !!!


Czas trwania praktyki to 2-3 miesiące w okresie wakacji i uzależniony jest od obszaru, w którym się odbywa. Praktyka z Lwem to program nastawiony na działanie w związku z czym podczas jej trwania będziesz mieć okazję pracować nad konkretnym projektem, dzięki czemu zdobędziesz praktyczne umiejętności w interesującej Cię dziedzinie.

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie wypełnionej aplikacji na konkretne stanowisko, która znajduje się na stronie internetowej www.ingbank.pl/praktykazlwem . Kolejne etapy uzależnione są od konkretnego działu, do którego zostało nadesłane zgłoszenie. Aplikację należy wysłać na adres Praktyka.zLwem@ingbank.pl do 15 kwietnia 2012 roku.


Jeśli Masz pytania odnośnie Praktyki z Lwem pisz, na wszystkie chętnie odpowiemy kielce@ambasadoring.pl


Ambasador ING Banku Śląskiego na Politechnice Świetokrzystkiej

Kontakt
kielce@ambasadoring.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola