Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2024   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Webinarium "Dotacje na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia"

Data publikacji: 2022-02-16, Data modyfikacji: 2022-02-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Webinarium
Kielce, ulica Św. Leonarda 1
24.02.2022, godz. 10:30 - 11:15

Informacje o webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach serdecznie zaprasza osoby z ciekawym pomysłem na biznes na bezpłatne webinarium „Dotacje na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia” w ramach Regionalnego Programu Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Celem webinarium jest przedstawienie możliwości otrzymania wsparcia finansowego na założenie działalności gospodarczej. 

Webinarium odbędzie się 24 lutego 2022 r. od 10.30 do 11.15. Rekrutacja trwa do 23 lutego 2022 r. do 12:00. Osoby zainteresowane udziałem w webinarium proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy [email protected]. Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie e-mila z potwierdzeniem zakwalifikowania się na webinarium. Link do webinarium na platformie ZOOM zostanie wysłany w odrębnej wiadomości najpóźniej dzień przed rozpoczęciem webinarium, tj. 23 lutego 2022r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

Dla kogo

Webinarium jest skierowane do osób powyżej 30 roku życia, chcących założyć firmę.

Program webinarium

Podczas webinarium zostaną poruszone m.in. następujące kwestie:

 • Kto może uzyskać dofinansowanie;
 • Wysokość wsparcia;
 • Etapy ubiegania się o dofinansowanie;
 • Operatorzy wsparcia;
 • Omówienie dokumentacji konkursowej.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach
Departament Kontroli i Certyfikacji RPO
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
ul. Św. Leonarda 1
Infolinia: 800 800 440

, Źródło artykułu: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

  Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

  Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola