Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lato z tańcem - bezpłatne zajęcia taneczne

2012-08-27  
 
Lato z tańcem - bezpłatne zajęcia taneczne

Już od 27 sierpnia jak co roku w Szkole Tańca KTT odbywać się będą w ramach akcji „Lato z tańcem” bezpłatne warsztaty taneczne. To ostatnia okazja, by podczas tych wakacji spędzić aktywnie swój czas wolny.

Warsztaty poprowadzą pedagodzy Kieleckiego Teatru Tańca. Lekcje podzielone są według różnych poziomów zaawansowania i stylów tanecznych, dlatego udział w nich może wziąć każdy, kto chciałby poznać tajniki tańca. To doskonała okazja, by spróbować swych sił w różnorodnych stylach tanecznych takich jak: modern jazz, lirycal jazz, hip hop, contemporary czy samba.

Zapisy trwają od 13 do 23 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.ktt.pl/szkola prosimy wypełnić i przesłać na adres szkolatanca@ktt.pl lub przynieść osobiście do Szkoły Tańca KTT w godzinach od 14:00 do 17:00. Szczegóły pod numerem telefonu: 41 344 61 71

Na warsztatach istnieje możliwość zapisania się na kursy tańca w nowym sezonie tanecznym 2012/13, który rozpocznie się już od 3 września.

Serdecznie zapraszamy do wakacyjnej zabawy tanecznej!!!!

Paulina Pięta
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

  Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

  Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola