Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w Kielcach otwarte na profesjonalistów!

Data publikacji: 2019-01-03, Data modyfikacji: 2019-01-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Celem Targów 4INSULATIONjest stworzenie platformyspotkań producentów i wykonawców izolacji przemysłowych z instalatorami oraz osobami na co dzień pracujących w tej branży. Wydarzenie będzie miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji przemysłowych, produktów i materiałów oraz sposobem nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami polskich, a także zagranicznych firm. Targi są doskonałą okazją do spotkań – także tych dotyczących nowych miejsc pracy. Branża energetyczna rozwija się w bardzo szybkim tempie, firmy zabiegają więc o specjalistów – monterów, instalatorów czy konserwatorów. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści będą mieli okazję spotkać się z firmami branżowymi oferującymi pracę – to więc nie tylko szansa na wymianę doświadczeń, ale także możliwość rozwoju osobistego i poznania pracodawców oraz pracowników z całej Europy. Adresatami targów 4INSULATION są profesjonaliści z dziedziny izolacji, firmy przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorzy, konstruktorzy, konserwatorzy instalacji oraz osób kształcących się w zawodzie. (MBr)

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,targi-izolacji-przemyslowych-4insulation-w-kielcach-otwarte-na-profesjonalistow,27203.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     
    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

    Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

    Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

    Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola