Belka
Niedziela, 29 Września 2024   imieniny: Michalina, Michał, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Specjalista od personalizacji ceremonii pogrzebowej na NECROEXPO

Data publikacji: 2019-06-14, Data modyfikacji: 2019-06-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Charakter ceremonii pogrzebowej powienien  zostać dobrany do charakteru zmarłego. Rynek usług funeralnych rozwija sie intensywnie, a personalizacja mowy pogrzebowej jest coraz bardziej popularnym zabiegiem. -Napisanie dobrej mowy pogrzebowej nie jest łatwe. Jeśli przeczyta ją ktoś z rodziny to sprawa prostsza, ale trudno znaleźć osobę, która ma doświadczenie w np. czytaniu liturgii lub wystąpieniach publicznych. Zwykle też najbliżsi, w tych chwilach, są w takim stanie psychicznym, który uniemożliwia im zarówno napisanie jak i odpowiednie przeczytanie takiego pożegnania. Tu potrzeba mocnych nerwów i opanowania. - mówi specjalista Zbigniew Andrzejewski, na łamach swoejej strony www.mowa-pogrzebowa.pl W trakcei trwających targów, autor mów, wprowadzi zainteresoewnych w tajniki pisania persobnalizowanych mów. - Twój wybór: czy wspomnienie zmarłego będzie gotowcem z sieci zrobionym na jednym wzorze, nie odróżniającym się od podobnych, czy też - jeśli uważasz, że osoba, która odeszła zasługuje na indywidulane podejście i napisanie przemowy niepowtarzalnej, skierowanej specjalnie dla niej – Ty podejmujesz decyzje. - dodaje prowadzący szkolenie. Zachęcamy do udziału. Poniżej prezentujemy przykładową mowę pogrzebową w wykonaniu Zbigniewa Andrzejewskiego. https://przemowa-pogrzebowa.pl/lib/yluwiw/ODSLUCHAJ-PRZEMOWE-WZOR-jsvtxirt.mp3  (MB)

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,specjalista-od-personalizacji-ceremonii-pogrzebowej-na-necroexpo,29618.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

    Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

    Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

    Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola