Belka
Sobota, 28 Marca 2020   imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

NECROEXPO 2019 z interesującymi prelekcjami

Data publikacji: 2019-04-15, Data modyfikacji: 2019-04-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Wykład z zakresu projektowania procesów sprzedażowych w firmie i standardów obsługi klienta z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi sprzedażowych odbędzie się 14 czerwca w godzinach 14:45-16:15. Natomiast drugiego dnia targów NECROEXPO – 15 czerwca, w tych samych godzinach będzie mieć miejsce wykład z zakresu budowania marki przedsiębiorstwa i strategicznej komunikacji marketingowej. Uczestnicy spotkań uzyskają wiedzę na temat budowania i wdrażania skutecznej strategii komunikacji marki. Dowiedzą się co należy zrobić aby być widocznym na rynku oraz projektowania procesów sprzedażowych w firmie. Poznają nowoczesne narzędzia marketingowe i skuteczne techniki prezentacji oferty. Uzyskają wiedzę na temat tego jak pozyskać uwagę rynku, budować wizerunek zaufanego partnerai jak wyglądają standardy obsługi klienta.   Wykłady podczas NECROEXPO 2019 z profesjonalistami Ziemowit Sosiński jest właścicielem w  ACTAM Comunications. Przedsiębiorca i twórca firm z branży reklamowej. Trener biznesu, coach, wykładowca, wieloletni praktyk biznesu na wielu szczeblach. Korporacyjne doświadczenie w sprzedaży i budowaniu zespołów nabywał w międzynarodowej korporacji na wszystkich szczeblach - przedstawiciela handlowego, w handlu detalicznym i „key accounts”, a także na szczeblu Managera Sprzedaży. Ziemowit Sosiński jest współtwórcą, współwłaścicielem i managerem firm branży reklamowej, które stały się krajowymi liderami. Zespół, który zbudował w założonej przez siebie firmie stał się pierwszym Oficjalnym Mistrzem Polski w Reklamie Tranzytowej 2010. Ekspert w dziedzinie reklamy tranzytowej, pedagog, specjalista Public Relations i Marketingu (tworzy strategie marketingowe i PR, buduje marki). Twórca autorskich programów szkoleniowych z dziedziny marketingu, komunikacji, projektowania procesów sprzedażowych, zarządzania, budowania wizerunku w biznesie itp. Praktyk zarządzania zasobami ludzkimi we własnej działalności oraz na szczeblu managera w korporacji międzynarodowej. Projektuje i wdraża procesy rozwojowe inicjujące i dynamizujące rozwój działów sprzedaży i kadry kierowniczej. Buduje skuteczne zespoły sprzedażowe. Zapraszamy do udziału w najważniejszych targach branży pogrzebowej w naszym kraju. Warto zapamiętać datę 14-16 czerwca 2019 w Targach Kielce. (PŚ)

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,necroexpo-2019-z-interesujacymi-prelekcjami,28533.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

  Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

  Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola