Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MAHR Polska pokaże nowość na Targach CONTROL-STOM

Data publikacji: 2019-03-11, Data modyfikacji: 2019-03-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Kompaktowy i przyjazny dla użytkownika MarSurf CM explorer to kompletny pakiet do precyzyjnego pomiaru i analizy powierzchni. Nowa generacja MarSurf CM explorer łączy sprawdzone cechy z najnowszymi innowacjami technologii MarSurf CM. System pomiarowy jest w pełni wyposażony w funkcję HDR, automatyczne wykrywanie obiektywu i ochronę przed kolizją we wszystkich kierunkach przestrzennych. Urządzenie pomiarowe nadaje się do ekonomicznego wykorzystania w laboratoriach i do zapewnienia jakości w środowiskach produkcyjnych. Dostarcza niezawodne wartości pomiarowe 3D w zaledwie kilku krokach. Zgodność z normami i korelacja z danymi z pomiarów stykowych  Dokładne przedstawienie najdrobniejszych struktur chropowatości jest głównym kryterium jakości konfokalnej technologii pomiarowej używanej przez Mahr. W zastosowaniach przemysłowych niezwykle ważna jest porównywalność z wynikami pomiarów stykowych zgodnych z normami. Liczne badania naukowe i przemysłowe wyraźnie dowodzą, że systemy Mahr spełniają najwyższe standardy i mogą być używane bez  żadnych problemów razem z systemami stykowymi. Przyrządy Mahr są kalibrowane w oparciu o certyfikowane wzorce typowo stosowane w stykowej technologii pomiaru chropowatości. Dane profilu i powierzchni są również oceniane zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak ISO 25178.   Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy MAHR podczas Targów CONTROL-STOM.   (UK)    

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,mahr-polska-pokaze-nowosc-na-targach-control-stom,27848.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

  Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

  Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola