Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kupujesz rower? Zarejestruj go i ubezpiecz! Premiera programu Bezpiecznie Rowerem na KIELCE BIKE-EXPO

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Od września każdy, kto kupuje rower ma możliwość zarejestrowania go bezpłatnie w serwisie Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego bikemonitor.pl. Rejestracji będzie można dokonać w ciągu kolejnych 13 miesięcy od chwili zakupu. Rejestracja w serwisie zwiększa szansę na odzyskanie skradzionego roweru, ale także zapewnia rowerzyście wiele innych, przydatnych funkcjonalności. Jednym z głównych atutów rejestracji jest możliwość skorzystania z preferencyjnego programu ubezpieczeniowego – PZU Bezpiecznie Rowerem. Program zapewnia kompleksową ochronę w zakresie NNW, OC, Casco i ubezpieczenia bagażu. Dzięki NNW rowerzysta lub podróżujące z nim dzieci otrzymają niezbędne wsparcie jeżeli ucierpią podczas nieszczęśliwego wypadku. OC pomoże w sytuacji jeżeli to właściciel roweru wyrządzi komuś szkodę podczas jazdy. Casco natomiast to ochrona roweru (także elektrycznego) wraz z jego wyposażeniem w razie wypadku, zdarzeń losowych, rabunku, kradzieży (w tym także z miejsca, w którym zaparkowano rower w czasie jego użytkowania – kradzieży z ulicy, parku itp.). Program Bezpiecznie Rowerem chroni także bagaż rowerzysty jeżeli zostanie on uszkodzony lub całkowicie utracony. Inne ciekawe rozwiązania, z których może skorzystać rowerzysta po rejestracji w serwisie bikemonitor.pl to np. prowadzenie wirtualnej książki serwisowej, która zapewnia wiarygodną historię własnościową i serwisową przy potencjalnej sprzedaży roweru. Serwis może posłużyć też jako platforma networkingowa, gdyż przy jego pomocy rowerzysta może nawiązać kontakt z innymi użytkownikami rowerów, a także identyfikować miejsca szczególnego ryzyka ich kradzieży i ostrzegać innych rowerzystów. Przy pomocy serwisu można również zgłosić kradzież roweru. Na bikemonitor.pl dostępna jest lista sklepów, w których można dokonać bezpłatnej rejestracji roweru. Więcej szczegółowych informacji o programie można uzyskać podczas KIELCE BIKE-EXPO największych targów rowerowych  w Europie Środkowo-Wschoniej od 13 do 15 września.  PZU przygotowało dla gości targów specjalną strefę, w której eksperci objaśnią zasady działania programu PZU Bezpiecznie Rowerem. Dodatkowo fani jednośladów mogą skorzystać w strefie z licznych atrakcji np. dzięki okularom VR przeniosą się na wirtualną trasę Tour de Pologne. Na najlepszych wirtualnych kolarzy czekają niespodzianki i gadżety rowerowe. (JL)

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,kupujesz-rower-zarejestruj-go-i-ubezpiecz-premiera-programu-bezpiecznie-rowerem-na-kielce-bike-expo,26056.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

  Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

  Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola