Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Insurance Brokers podczas targów budownictwa infrastrukturalnego w Kielcach

Data publikacji: 2019-03-12, Data modyfikacji: 2019-03-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Firma Insurance Brokers od początku swojej działalności jest zorientowana na kompleksową i profesjonalną obsługę ubezpieczeniową firm z sektora transportowego i paliwowego. Większość Klientów Insurance Brokers stanowią, m.in. przewoźnicy drogowi, importerzy i dystrybutorzy paliw. Firma na przestrzeni ostatnich kilku lat otworzyła się szerzej na inne branże, w efekcie tego obsługuje wiele firm budowlanych, produkcyjnych, handlowych i innych.  – Nadrzędnym celem jaki sobie stawiamy w obsłudze brokerskiej, jest pełne zadowolenie Klienta. Aby je zapewnić, konstruujemy niestandardowe programy ubezpieczeniowe, negocjujemy koszty, a w przypadku dużych i skomplikowanych ryzyk poszukujemy pokrycia ubezpieczeniowego na międzynarodowych rynkach – wyjaśnia Grzegorz Kozłowski, Dyrektor Insurance Brokres. – Będziemy pierwszy raz gościć na targach AUTOSTRADA-POLSKA. Przyznam, że jesteśmy bardzo ciekawi frekwencji zwiedzających i jaki będzie odzew wśród potencjalnych Klientów. Wybraliśmy te targi z powodu zwrócenia na naszą firmę uwagi przez szerszą Grupę Klientów zainteresowanych ubezpieczeniem działalności budowlanej.Wydarzenie polecili nam znajomi, którzy byli już wystawcami w Targach Kielce – podsumowuje Kozłowski. Jednocześnie z targami AUTOSTRADA – POLSKA, od 14 do 16 maja obywać się będą XI Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA, XIV Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL oraz V Salon Europarking. W tym roku debiutuje Wystawa Sprzętu Do Utrzymania Dróg Muneq Expo. (PŚ)

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,insurance-brokers-podczas-targow-budownictwa-infrastrukturalnego-w-kielcach,27850.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

  Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

  Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola