Belka
Wtorek, 19 Marca 2024   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Firma Inter-Bis z nową linią produkcyjną podczas targów LAS-EXPO 2019

Data publikacji: 2019-02-17, Data modyfikacji: 2019-02-20
A A AWydrukDrukuj  
 
INTER-BIS GROUP to firma, która od 20 lat nieustannie się rozwija, by oferować swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie przemysłu drzewnego i budowlanego. Potwierdzeniem jakości oferowanych produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE. Podczas targów Las-Expo firma zaprezentuje nowość. Na terenie zewnątrznym stanie linia ciągu produkcyjnego, składająca się z 4 maszyn. Będą to dwa traki taśmowe Mebor: HTZ 1100 PRO - szybki, wszechstronny trak taśmowy. Odpowiedni do tartaków zorientowanych zarówno na wydajność produkcji, jak i na jakość, dla tych tartaków, które chcą obniżyć koszty funkcjonowania, jednocześnie zwiększając jakość ciętego drewna oraz efektywność produkcji. Dostępny wraz z innowacyjnym podwójnym systemem cięcia oraz automatycznym usuwaniem desek. Kluczowe cechy urządzania to: szybkie i precyzyjne pozycjonowanie ostrza, sterowane przez serwo (precyzja +/- 0,05 mm), manewrowanie kłodą na wszystkie sposoby dla jak największego odzysku, umożliwienie rozkroju kłód o średnicy do 900 mm oraz najwyższa wydajność w swojej kategorii cenowej. Kolejny trak to HTZ 1200 PLUS, który pracuje z niedoścignioną wydajnością w swojej kategorii cenowej. Polegają na niej tartaki ze wszystkich kontynentów, od małych tartaków obrabiających miękkie drewno do zorientowanych na jakość tartaków produkujących drewno konstrukcyjne. Jego kluczowe cechy to: szybkość zwrotu oraz pozycjonowanie ostrza sterowane przez serwo (precyzja +/- 0,05 mm), szybkie automatyczne sterowanie, zapobiegające opóźnieniom operatora, funkcje manewrowania kłodami o wysokiej prędkości. To precyzyjnie wykonana maszyna z komponentami najwyższej jakości W ciągu produkcyjnym zobaczyć będzie można działający na pełnych obrotach dwuwałowy trak tarczowy do kłód Mebor SDH-D 320. To mocna, prosta i wydajna maszyna. Jej atutami jest najlepszy stosunek wydajności do ceny, mocna konstrukcja, precyzyjne cięcie i możliwość dodania opcji przetarcia.  Linię kończyć będzie wielopiła/obrzynarka Mebor VR 900. Obrzynarki Mebor są cenione przez swoją silną i solidną konstrukcję zapewniającą niezawodność, wysokie osiągi i niskie koszty utrzymania. Maszyny VR mogą używać do 3(5) głowic ruchomych i są przeznaczone do obrzynania desek i docinania kantówek. Precyzyjnie wykonana rama Mebor zapewnia wysoką precyzję cięcia i świetną jakość produktów. Dostępne są wersje od prostych do wysoko zautomatyzowanych.

Pełna treść wiadomości na: targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,firma-inter-bis-z-nowa-linia-produkcyjna-podczas-targow-las-expo-2019,27521.chtm
targikielce.pl, Źródło artykułu: targikielce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat kielecki - powiat w centralnej części województwa świętokrzyskiego, w skład którego wchodzą gminy; Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Raków, Sitkówka – Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk. Powiat zamuje powierzchnię 2246,07 km kw.

    Do atrakcji przyrodniczych regionu zaliczają się: Jaskinia „Raj”, Jaskinia Zbójecka, jedyny w Polsce głaz pokryty rytami neolitycznymi, ponad to liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i zbiorniki wodne (Chańcza na rzece Czarnej, zbiorniki w Cedzynie, w Borkowie czy Komorowie). Turystów przyciągają także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz zabytki architektoniczne (Pałac Biskupów Krakowskich, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Karscha, Dworek Laszczyków, Rynek, którego zabudowa pochodzi głównie z XVII i XIX wieku, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, młyn wodny z 1884 roku w Belnie, drewniana chałupa w Kakoninie z połowy XIX wieku, oraz liczne kościoły).

    Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł budowlany, elektromaszynowy, spożywczy oraz przetwórczy. Wiele gmin ma charakter rolniczy, ale a w ostatnich latach zaczął rozwijać się także handel.

    Przez powiat przebiegają: dwie drogi ekspresowe – S7 i S74 oraz trzy drogi krajowe nr: 7, 73 i 74. Na terenie Kielc funkcjonuje także cywilne lotnisko sportowe Kielce – Masłów.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola